VC Kalken Dames 1ste Provinciale
Bart Pletinck

Trainer

Bart Pletinck

Renske Imschoot

Ploegverantwoordelijke

Renske Imschoot
Trainingsuren

Trainingsuren

Maandag 20:00-21:00
Sporthal Laarne

Woensdag 20:30-22:30
Sporthal Laarne

Renske Imschoot

Renske Imschoot

1
Midden
Elke Roels

Elke Roels

2
Receptie-Hoek
Sigrid Fauconnier

Sigrid Fauconnier

3
Passeur
Ine Vandepoele

Ine Vandepoele

4
Receptie-Hoek
Reine Albrecht

Reine Albrecht

6
Midden
Joske Rasschaert

Joske Rasschaert

8
Midden
Maud Vandecasteele

Maud Vandecasteele

9
Passeur
Talia De Coen

Talia De Coen

10
Opposite
Steffi Fauconnier

Steffi Fauconnier

11
Receptie-Hoek
Tine Schatteman

Tine Schatteman

13
Receptie-Hoek
Soraya Saerens

Soraya Saerens

16
Libero
Selena Fauconnier

Selena Fauconnier

17
Libero
 
Nr.
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
1.
VOLLEYTEAM REAL WETTEREN A
7
4
3
0
0
21
9
18
2.
METANOUS NAVOK LADIES NAZARETH A
7
6
0
0
1
19
7
18
3.
DYNACO LEDE A
7
5
0
2
0
19
8
17
4.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
7
4
0
2
1
17
10
14
5.
VC KALKEN A
7
2
3
0
2
15
13
12
6.
VDK GENT DAMES VOLLEY C
7
3
1
1
2
16
12
12
7.
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
6
3
0
1
2
11
10
10
8.
BMV BEVEREN MELSELE
6
2
0
0
4
8
12
6
9.
MEVOC MEERBEKE B
7
1
1
1
4
10
17
6
10.
SSJ HEMELVEERDEGEM A
7
2
0
0
5
8
15
6
11.
ASTERIX AVO BEVEREN B
7
1
0
1
5
8
18
4
12.
ASS'NEE ASSENEDE A
7
0
0
0
7
0
21
0
Nr.
Ploeg
W
GS
VS
P
1.
VOLLEYTEAM REAL WETTEREN A
7
16
5
16
2.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
7
15
6
15
3.
VC KALKEN A
7
14
7
14
4.
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
6
13
5
13
5.
METANOUS NAVOK LADIES NAZARETH A
7
13
8
13
6.
ASTERIX AVO BEVEREN B
7
13
8
13
7.
DYNACO LEDE A
7
12
9
12
8.
VDK GENT DAMES VOLLEY C
7
10
11
10
9.
BMV BEVEREN MELSELE
6
7
11
7
10.
SSJ HEMELVEERDEGEM A
7
4
17
4
11.
ASS'NEE ASSENEDE A
7
4
17
4
12.
MEVOC MEERBEKE B
7
2
19
2
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
28/09
19:30
SSJ HEMELVEERDEGEM A
Dames 1ste Provinciale
05/10
20:30
Dames 1ste Provinciale
MEVOC MEERBEKE B
12/10
20:30
DYNACO LEDE A
Dames 1ste Provinciale
20/10
17:00
Dames 1ste Provinciale
BMV BEVEREN MELSELE
02/11
13:30
VDK GENT DAMES VOLLEY C
Dames 1ste Provinciale
09/11
20:30
Dames 1ste Provinciale
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
16/11
20:00
VOLLEYTEAM REAL WETTEREN A
Dames 1ste Provinciale
30/11
20:30
Dames 1ste Provinciale
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
07/12
20:30
METANOUS NAVOK LADIES NAZARETH A
Dames 1ste Provinciale
15/12
17:00
ASTERIX AVO BEVEREN B
Dames 1ste Provinciale
21/12
20:30
Dames 1ste Provinciale
ASS'NEE ASSENEDE A
11/01
20:30
Dames 1ste Provinciale
SSJ HEMELVEERDEGEM A
18/01
16:00
MEVOC MEERBEKE B
Dames 1ste Provinciale
25/01
20:30
Dames 1ste Provinciale
DYNACO LEDE A
15/02
20:30
BMV BEVEREN MELSELE
Dames 1ste Provinciale
23/02
17:00
Dames 1ste Provinciale
VDK GENT DAMES VOLLEY C
29/02
20:30
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
Dames 1ste Provinciale
14/03
20:30
Dames 1ste Provinciale
VOLLEYTEAM REAL WETTEREN A
21/03
20:00
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
Dames 1ste Provinciale
29/03
17:00
Dames 1ste Provinciale
METANOUS NAVOK LADIES NAZARETH A
18/04
20:30
Dames 1ste Provinciale
ASTERIX AVO BEVEREN B
25/04
20:30
ASS'NEE ASSENEDE A
Dames 1ste Provinciale
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
26/10
20:30
NRG VC GEEL (1ste Divisie)
Beker Dames 1ste Provinciale

Copyright ©2019 VC Kalken. All Rights Reserved. Created with Joomla and Helix 3.