VC Kalken Heren 1ste Divisie B
Bruno De Smet

Trainer

Bruno De Smet

Trainingsuren

Trainingsuren

Maandag 00:00-00:00

Karel Haenebalcke

Karel Haenebalcke

0
Passeur
Mathias De Wilde

Mathias De Wilde

0
-
1m84
Dimitry De Mulder

Dimitry De Mulder

1
Receptie-Hoek
1m81
Robin Roels

Robin Roels

2
Midden
1m87
Jens Goethals

Jens Goethals

3
Receptie-Hoek
1m79
Pieter Saey

Pieter Saey

4
Passeur
1m80
Bjorn Claerman

Bjorn Claerman

5
Opposite
1m94
Robbe Neus

Robbe Neus

6
Receptie-Hoek
1m89
Maarten Desmet

Maarten Desmet

7
Receptie-Hoek
1m81
Lorenzo Mortier

Lorenzo Mortier

8
Midden
1m93
Jente De Wyn

Jente De Wyn

10
Receptie-Hoek
1m88
Jeroen Van De Velde

Jeroen Van De Velde

11
Midden
1m93
Giel Van Wassenhove

Giel Van Wassenhove

13
Midden
1m89
Simon Vander Sype

Simon Vander Sype

14
Passeur
1m82
Arne Goethals

Arne Goethals

15
Libero
1m76
Peter D'huyvetter

Peter D'huyvetter

16
Libero
-
 
Nr.
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
1.
D'HONDT OUDENAARDE VOLLEY A
17
13
2
1
1
47
19
44
2.
PERVOL RUISELEDE
17
12
1
1
3
43
20
39
3.
OLVA BRUGGE
17
12
0
2
3
42
17
38
4.
KRUIKENBURG TERNAT
16
9
3
0
4
39
22
33
5.
MEVOC MEERBEKE
17
7
4
0
6
36
30
29
6.
EVOCO COMINES
16
6
2
3
5
32
31
25
7.
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
17
7
1
1
8
29
32
24
8.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
17
3
5
2
7
33
39
21
9.
VBC DOSKOM MOORSLEDE
16
6
0
2
8
26
34
20
10.
VC AALTER
17
4
0
2
11
22
42
14
11.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
17
2
0
4
11
18
46
10
12.
VC KALKEN
16
0
1
1
14
12
47
3
Nr.
Ploeg
W
GS
VS
P
1.
D'HONDT OUDENAARDE VOLLEY A
16
42
8
42
2.
OLVA BRUGGE
18
33
21
33
3.
PERVOL RUISELEDE
17
33
22
33
4.
MEVOC MEERBEKE
18
33
21
33
5.
KRUIKENBURG TERNAT
17
27
24
27
6.
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
14
25
21
25
7.
VBC DOSKOM MOORSLEDE
17
25
25
25
8.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
18
22
32
22
9.
VC AALTER
16
20
28
20
10.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
17
20
30
20
11.
VC KALKEN
16
18
30
18
12.
EVOCO COMINES
20
12
48
6
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
15/09
20:00
OLVA BRUGGE
Heren 1ste Divisie B
22/09
16:30
Heren 1ste Divisie B
MEVOC MEERBEKE
30/09
18:00
PERVOL RUISELEDE
Heren 1ste Divisie B
06/10
20:00
EVOCO COMINES
Heren 1ste Divisie B
27/10
17:00
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
Heren 1ste Divisie B
03/11
20:30
Heren 1ste Divisie B
KRUIKENBURG TERNAT
11/11
18:00
VBC DOSKOM MOORSLEDE
Heren 1ste Divisie B
17/11
20:30
Heren 1ste Divisie B
VC AALTER
01/12
20:30
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
Heren 1ste Divisie B
08/12
20:30
D'HONDT OUDENAARDE VOLLEY A
Heren 1ste Divisie B
15/12
20:30
Heren 1ste Divisie B
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
22/12
20:30
Heren 1ste Divisie B
OLVA BRUGGE
12/01
20:00
MEVOC MEERBEKE
Heren 1ste Divisie B
19/01
17:30
Heren 1ste Divisie B
PERVOL RUISELEDE
26/01
20:30
Heren 1ste Divisie B
EVOCO COMINES
02/02
20:30
Heren 1ste Divisie B
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
16/02
20:30
KRUIKENBURG TERNAT
Heren 1ste Divisie B
24/02
16:30
Heren 1ste Divisie B
VBC DOSKOM MOORSLEDE
16/03
20:00
VC AALTER
Heren 1ste Divisie B
23/03
17:30
Heren 1ste Divisie B
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
30/03
20:30
Heren 1ste Divisie B
D'HONDT OUDENAARDE VOLLEY A
07/04
17:00
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
Heren 1ste Divisie B
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
24/11
18:00
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE B
Beker Heren 1ste Divisie B

Copyright ©2019 VC Kalken. All Rights Reserved. Created with Joomla and Helix 3.