VC Kalken Dames 2de Provinciale A
Alex Van Poucke

Trainer

Alex Van Poucke

Bell De Gres

Ploegverantwoordelijke

Bell De Gres
Trainingsuren

Trainingsuren

Maandag 19:00-21:00
Sporthal Laarne

Donderdag 20:00-22:00
Sporthal Laarne

Naomi Pletinck

Naomi Pletinck

1
Receptie-Hoek
Silke Fiers

Silke Fiers

2
Midden
Eline Van Damme

Eline Van Damme

3
Passeur
Kira De Ketelaere

Kira De Ketelaere

5
Opposite
Ruth Baeteman

Ruth Baeteman

6
Opposite
Britte Rasschaert

Britte Rasschaert

7
Passeur
Stefanie De Ridder

Stefanie De Ridder

8
Receptie-Hoek
Britt Vander Hoeven

Britt Vander Hoeven

10
Midden
Fran De Waegemaeker

Fran De Waegemaeker

11
Opposite
Emmelie De Ridder

Emmelie De Ridder

12
Passeur
Zita Van Parys

Zita Van Parys

13
Midden
Hannah Verlooy

Hannah Verlooy

14
Receptie-Hoek
Valentina Goftman

Valentina Goftman

15
Midden
Heleen Wochnik

Heleen Wochnik

16
Libero
Jana Roels

Jana Roels

17
Libero
 
Nr.
Ploeg
W
G3
G2
V1
V0
GS
VS
P
F
1.
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME A
7
7
0
0
0
21
2
21
2.
ASTERIX AVO BEVEREN C
7
4
2
0
1
18
9
16
3.
VOLLEY TEAM TEMSE A
6
5
0
0
1
16
5
15
4.
VDK GENT DAMES VOLLEY D
7
4
1
0
2
16
9
14
5.
NIDAK NIEUWKERKEN B
7
4
0
0
3
14
10
12
6.
DAMES VC EKSAARDE A
7
2
2
1
2
15
13
11
7.
VC OUDEGEM C
7
3
1
0
3
13
12
11
8.
VC BELVOC BELSELE
7
2
0
2
3
12
15
8
9.
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
6
1
1
1
3
9
15
6
10.
VC KALKEN B
7
1
0
2
4
8
18
5
11.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
7
1
0
0
6
4
19
3
12.
VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS
7
0
0
1
6
2
21
1
Nr.
Ploeg
W
GS
VS
P
1.
NIDAK NIEUWKERKEN B
7
17
4
17
2.
DAMES VC EKSAARDE A
7
17
4
17
3.
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME A
7
14
7
14
4.
VDK GENT DAMES VOLLEY D
7
13
8
13
5.
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
6
12
6
12
6.
ASTERIX AVO BEVEREN C
7
10
11
10
7.
VOLLEY TEAM TEMSE A
6
10
8
10
8.
VC KALKEN B
7
9
12
9
9.
VC OUDEGEM C
7
8
13
8
10.
VC BELVOC BELSELE
7
7
14
7
11.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
7
5
16
5
12.
VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS
7
1
20
0
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
29/09
18:00
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME A
Dames 2de Provinciale A
05/10
16:30
Dames 2de Provinciale A
ASTERIX AVO BEVEREN C
12/10
20:30
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
Dames 2de Provinciale A
20/10
13:30
Dames 2de Provinciale A
NIDAK NIEUWKERKEN B
02/11
13:30
VDK GENT DAMES VOLLEY D
Dames 2de Provinciale A
09/11
16:30
Dames 2de Provinciale A
DAMES VC EKSAARDE A
16/11
16:00
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
Dames 2de Provinciale A
30/11
16:30
Dames 2de Provinciale A
VOLLEY TEAM TEMSE A
07/12
19:30
VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS
Dames 2de Provinciale A
14/12
16:30
Dames 2de Provinciale A
VC OUDEGEM C
21/12
20:30
VC BELVOC BELSELE
Dames 2de Provinciale A
11/01
16:30
Dames 2de Provinciale A
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME A
18/01
20:00
ASTERIX AVO BEVEREN C
Dames 2de Provinciale A
25/01
16:30
Dames 2de Provinciale A
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
09/02
14:00
NIDAK NIEUWKERKEN B
Dames 2de Provinciale A
23/02
13:30
Dames 2de Provinciale A
VDK GENT DAMES VOLLEY D
01/03
18:00
DAMES VC EKSAARDE A
Dames 2de Provinciale A
14/03
16:30
Dames 2de Provinciale A
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
21/03
20:30
VOLLEY TEAM TEMSE A
Dames 2de Provinciale A
29/03
13:30
Dames 2de Provinciale A
VC SPECTRUM MOERBEKE-WAAS
18/04
20:30
VC OUDEGEM C
Dames 2de Provinciale A
25/04
16:30
Dames 2de Provinciale A
VC BELVOC BELSELE
Datum
Uur
Thuis
Bezoeker
Uitslag
26/10
20:30
NRG VC GEEL (1ste Divisie)
Beker Dames 2de Provinciale A

Copyright ©2019 VC Kalken. All Rights Reserved. Created with Joomla and Helix 3.